GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

CİHAN PEKTAŞ’IN YOĞUN SEÇİM TEMPOSU DEVAM EDİYOR

CİHAN PEKTAŞ’IN YOĞUN SEÇİM TEMPOSU DEVAM EDİYOR
56 views
10 Haziran 2018 - 20:35

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş 24 Haziran seçimleri için çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor.

Milletvekili Cihan Pektaş seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri, köyleri, sivil toplum kuruluşlarını ve kamu kurumlarını ziyaret ediyor.

İftar sonrası sahura kadar da programlarına devam eden Pektaş esnaf ziyareti, öğrencilerle buluşma, kahvehane ve dernek ziyaretleri programlarını da iftar sahur arası yapıyor.

Gittiği bölgelerde yoğun ilgiyle karşılaşan Pektaş durumdan oldukça memnun. Çalışmalar kapsamında Cuma gününü Kürtün ilçesinde geçiren Pektaş ilçeye bağlı  Yeşilköy, Elceğiz, Taşlıca ve Üçtaş köylerini ziyaret etti. Köylerin yanı sıra Kürtün Çağlayandibi Şelalesi ve Tabiat Parkında incelemelerde bulundu ve Kürtün Belediyesinin düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı.

Sahura kadar il merkezinde esnaf ziyareti yapan Pektaş sahurda ise öğrencileri ağırladı.

Cumartesi günkü programını ise Kelkit ilçesinde tamamlayan Milletvekili Cihan Pektaş ilçe pazarında hemşerileri ile buluştuktan sonra ilçeye bağlı Bulak, Aziz, Elmelik, Eskiyol, Güzyurdu, Karacaören, Yeniyol ve Bindal köylerini ziyaret etti. Ziyaret ettiği köylerde hemşerileri ile kucaklaşan Pektaş yoğun ilgi ile karşılandı.

İftara kadar köyleri dolaşan Cihan Pektaş iftarda ise Kelkit Belediyesinin düzenlemiş olduğu toplu iftar programına katılarak orucunu hemşerileri ile açtı. İftar sonrası il merkezine gelerek Gençlik Kollarının öğrenci evi ziyaretleri programına eşlik eden Pektaş Pazar gününü ise Şiran ilçesinde geçirecek.

(Kaynak: Gümüşhane AK Parti İl Başkanlığı)

 

 

image_print
KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.