GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

GÜMÜŞHANE AK GENÇLİK’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Bu haber 12 Ocak 2018 - 14:24 'de eklendi.

Geçtiğimiz haftalarda 5. Olağan İl Kongresini yapan AK Parti Gümüşhane Gençlik Kollarında kongre ile seçilen il yönetim kurulunun ardından görev dağılımı yapılarak AK Parti Gümüşhane Gençlik Kolları İl Yürütme Kurulu belirlendi.

Gençlik Kolları Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada AK Parti 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi ile göreve gelen 30 kişilik yönetim kurulunda görev dağılımı yapılarak yürütme kurulunun belirlendiği bildirildi. Aktif bir gençlik kolları olmak için gerekli bütün çalışmaların yapılacağının belirtildiği açıklamanın detayları şu şekilde; “31 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz AK Parti 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi ile göreve gelen Gençlik Kolları Başkanı Emrah Elmahti ve yönetim kurulu üyelerimiz arasında görev dağılımı yapılarak İl Gençlik Kolları Yürütme Kurulu belirlenmiştir. Yapılan görev dağılımı ile dinamik, çalışkan ve aktif bir Ak Parti gençliği olmak için gereken bütün çalışmalar eksiksiz yapılacağı gibi; düşünen, fikir ve proje üreten, gelenek ve göreneklerine bağlı, milli benlik ve şuurla yetişen bir Türk gençliği oluşturabilmek adına başta kendimizi olmak üzere bütün gençliği geliştirebilmek için ivedi bir şekilde çalışmalara başlanacaktır. Yapılan görev dağılımı ile belirlenen yürütme kurulumuz şu şekilde oluşmuştur;

Ak Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları BaşkanI Emrah Elmahti, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sümmani Çimen, Teşkilat Başkanı  Ali Aracı, Seçim İşleri Başkanı Halit Bulut, Tanıtım ve Medya Başkanı Abdurrahman Selvi, Dış İlişkiler Başkanı Ali İhsan Demir, Sosyal Politikalar Başkanı Zübeyde Usta, Yerel Yönetimler Başkanı Abdullah Karabulut, Ekonomi ve Mali İdari İşler Başkanı Uğur Ülker, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Hasan Hüseyin Yeşil, AR-GE ve Eğitim Başkanı Merve Tanrıkulu, Üniversiteler Başkanı  Orhan Dilaveroğlu, İnsan Hakları Başkanı Faruk Yapar, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Ahmet Salih Meydan, İl Sekreteri Hatice Yıldız.

(Kaynak: AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı 12.01.2018)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
ÖNE ÇIKAN HABERLER
Gümüşhane Pestil KömeGümüşhane Pestil Köme