GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ’NDEN TURİZM KONGRESİ VE TURİZM ÇALIŞTAYI

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ’NDEN TURİZM KONGRESİ VE TURİZM ÇALIŞTAYI
72 views
18 Eylül 2018 - 0:04

BİRİNCİ ETKİNLİK: TURİZM KONGRESİ

20-22 Eylül 2018 tarihlerinde Gümüşhane Üniversitesi’nde  organizasyonunu Turizm Fakültesi’nin yaptığı “II. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi” düzenlenecek.

Kongrede toplamda 61 adet bildiri yer alıyor.  ilgili bildirilerin sunumları Gümüşhane Üniversitesi Kongre Merkezi’nde 20-21 Eylül 2018 tarihlerinde 12 ayrı oturumda gerçekleştirilecek.

Kongrenin 20 Eylül 2018 tarihinde saat 09:30’daki açılış oturumunda Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek birer konuma yapacaklar.

İKİNCİ ETKİNLİK: TURİZM ÇALIŞTAYI

Gümüşhane Üniversitesi, Turizm Fakültesi tarafından 21 Eylül 2018 tarihinde II. Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Kongresi ile eş zamanlı olarak “Gümüşhane’de Sürdürülebilir Turizm Çalıştayı” düzenlenecek.

“Gümüşhane’de Sürdürülebilir Turizm Çalıştayı” 21 Eylül 2018 tarihinde Gümüşhane Üniversitesi Kongre Merkezi’nde öğleden önce ve öğleden sonra iki oturum olmak üzere tüm gün sürdürülmesi planlanıyor.

Çalıştayda tartışılacak tema başlıkları ise şöy belirlendi: “Sürdürülebilir Kış Turizmi”, “Sürdürülebilir Kültür Turizmi”, “Sürdürülebilir Yayla Turizmi”, “Sürdürülebilir Eko-Turizm”, “Alt ve Üst Yapı Sorunları”, “Tanıtım ve Pazarlama” ve “Sürdürülebilir Gastronomi Turizmi” çalıştaya toplamda 66 katılımcı iştirak edecek.

image_print
KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.