GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

KÖSE BELEDİYE BAŞKANI AYGÜN’DEN GELENEKSEL GAZETECİLER GÜNÜ YEMEĞİ

Bu haber 11 Ocak 2018 - 23:06 'de eklendi.

Gümüşhane ili Köse ilçesi Belediye Başkanı Şerif Aygün, 6 yıldır devam ettirdiği ve geleneksel hale getirdiği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Gümüşhane gazetecileri buluşma programını bu yıl Gümüşhane Merkez ilçede yaptı.

Gümüşhane Merkez ilçe Keyvenim restoranda yapılan yemekli toplantıya Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü Gümüşhane ve ilçelerinde görev yapan gazeteciler, gazete sahipleri, köşe yazarları, gazete çalışanları, haber ajansı temsilcileri ve internet haber sitesi sahipleri katıldı.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü yaptığı konuşmada basınla olan yakın diyaloğundan ve ilgisinden dolayı Başkan Aygün’e teşekkür etti.

Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün ise yaptığı konuşmada, Gümüşhane ve ülke genelindeki tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tekrar kutlayarak, geleneksel hale getirdikleri bu gazeteciler buluşmasının bir belediye başkanı olarak kendisini mutlu ettiğini söyledi. Gümüşhane basını ile sürekli sıcak diyalog içinde olduklarını belirten Başkan Aygün “Hamt olsun bugüne kadar basınımızla hep güzel ilişkilerimiz oldu. İnşallah bundan sonra da bu güzel diyaloglar devem eder” dedi.

Gümüşhane’nin tecrübeli gazetecilerinden Turan Tuğlu da yaptığı konuşmada Başkan Aygün’e teşekkür ederek, Köse’de güzel işler yapıldı. Bundan sonra da daha güzel gelişmeler olacaktır dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
ÖNE ÇIKAN HABERLER
Gümüşhane Pestil KömeGümüşhane Pestil Köme