CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A OLAN SEVGİSİNİ AKROSTİŞ ŞİİRLE DİLE GETİRDİ
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2017/11/E.jpg?fit=682%2C345&ssl=1)
19 Kasım 2017 Pazar günü Gümüşhane’yi ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini akrostiş şiire döken Gümüşhane Sağlık-Sen ve Memur-Sen Engelli Komisyonları Başkanı Coşkun Tuncer, 2014 yılında yazdığı şiirle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hoş geldiniz derken, 2003 yılından bugüne kadar engellilere tanımış olduğu sayısız haklardan dolayı da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ediyor.