Gümüşhane Milli Eğitim Müdürü Sünnetçi öğretmenlerden söz aldığını duyurdu
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2021/09/241658780_10224949043687396_8918033360013725058_n.jpg?fit=799%2C448&ssl=1)
Gümüşhane Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Gümüşhane merkez ilçede görev yapan ortaöğretim öğretmenleriyle toplantı yaptığını sosyal medya hesabından duyurarak öğretmenlerden Türkiye ortalamalarının üzerine çıkacakları sözünü aldığını belirtti.
![](https://gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2021/09/241630321_10224949045247435_2540262077894742183_n.jpg)
Müdürü Sünnetçi paylaşımında şunları belitti:
“MUTLAK BAŞARI İÇİN TÜM BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZDEN SÖZ ALDIK.
Öğretmenlerimizin sözü kutsaldır ve güvenirim. Gümüşhane merkezimizde bulunan tüm Temel Eğitim ve ortaöğretimde görev yapan tüm öğretmenlerle bir araya gelerek Eğitim – Ögretimde tüm branşlarda ter dökerek Türkiye ortalamalarının üzerine çıkacakları sözünü alkışlarla aldım. Tüm öğretmenlerimizin maddi manevi yönde yanlarında olacağımızı belirttim..”
![](https://gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2021/09/ss.jpg)