GÜMÜŞHANE’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2017/10/ELK.jpeg?fit=670%2C336&ssl=1)
ÇORUH EDAŞ Gümüşhane İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre 22 Ekim 2017 Pazar günü Gümüşhane merkez ilçede hat üzergâh değişikliği çalışmaları kapsamında 09:00 – 13:00 saatleri arasında Özcan Mahallesi Geneli, Oltanbey Mahallesi Geneli, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Fatih İmam Hatip Lisesi, Opet Petrol Ofisi, Ramada Otel, Gümüşhane Tüneli’nde programlı elektrik kesintisi uygulanacak.