GÜMÜŞHANE’DE GÜNÜN EN GÜZEL HABERİ
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2020/01/SS.jpg?fit=862%2C443&ssl=1)
Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik An. Lisesi 9-A Sınıfı öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Elif İLHAN’la Gümüşhane Belediyesi Millet Kıraathanesinde kitap okuma etkinliği düzenledi.
Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik An. Lisesi 9-A Sınıfı öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Elif İLHAN’la Gümüşhane Belediyesi Millet Kıraathanesinde kitap okuma etkinliği düzenledi.