![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2022/03/277365138_280276654277958_2163610390865373466_n.jpg?fit=799%2C448&ssl=1)
Gümüşhane İl Müftülüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 2 Nisan 2022 Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı boyunca iki camide hatimle teravih kılınacağını duyurdu.
İl Müftülüğünün konu ile ilgili açıklaması şöyledir:
“Gümüşhane İlimizde Ramazan Ayı dolayısıyla Merkez Lütfi Doğan ve Ahmed Ziyauddin Gümüşhanevi Camilerinde hatimle teravih kılınacaktır. Değerli Gümüşhane halkını hatimle teravih namazına bekliyoruz.”