KELKİT’TE AYNI BELDE 3 AY İÇİNDE İKİNCİ KEZ KARANTİNAYA ALINDI
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2020/02/son-dakika.jpg?fit=860%2C440&ssl=1)
Kovid salgını nedeniyle geçtiğimiz Ağustos ayında karantina uygulanan Gümüşhane’nin Kelkit ilçesi Söğütlü beldesi 3 ay sonra tekrar karantinaya alındı.
Gümüşhane Valiliği’nden bugün yapılan açıklamada şöyle denildi: “Kelkit İlçesi Söğütlü Beldesinde pozitif vaka ve temaslı sayısının fazla olması nedeniyle, virüsün bulaşmasını önlenmesi ve kamu sağlığının korunması amacıyla bugünden itibaren karantina tedbiri uygulanacaktır. Kamuoyuna duyurulur.”