Önder Oğur, Genç Memur – Sen Gümüşhane İl Başkanı Oldu
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2022/01/image2.jpeg?fit=799%2C448&ssl=1)
Genç Memur-Sen Gümüşhane İl Başkanlığı’na Önder Oğur getirildi.
![](https://gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2022/01/image0-1024x768.jpeg)
![](https://gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2022/01/image1-1024x768.jpeg)
2017 yılından beri Genç Memur-Sen Gümüşhane il başkanlığını yürüten Sultan Akyazı Gümüşhane Memur-Sen İl Binasında gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevi Eğitim Bir-Sen Şube Başkan Yardımcılığı ve Genç Memur -Sen İl Başkan Vekilliği görevlerini yürüten Önder Oğur’a devretti.
Devir teslim törenine Memur -Sen İl Temsilcisi Harun Şeker, Eğitim Bir- Sen Gümüşhane Şube Başkanı Habib Tanış, Eğitim Bir-Sen Gümüşhane Şube Başkan Yardımcısı Orhan Köse ve diğer görevliler katıldı.