Torul Güzeloluk Köyünde Vali Ve Milletvekili Mutluluğu

Vali Okay Memiş ve Milletvekil Cihan Pektaş’ın; Torul Demirkapı vadisinde yapılacak çalışmaların planlanması ve yerinde görülmesi maksadıyla Güzeloluk köyünü de ziyaret ettikleri öğrenildi.

Gümüşhane  Valisi  Okay Memiş, Gümüşhane Milletvekili  ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı  Cihan Pektaş, Torul Kaymakamı Hakan Kafkas ve Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü Torul Güzeloluk köyünü ziyaret ettiler.

Vali Memiş ve Milletvekli Pektaş’ın ziyaretinde Torul İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Talip Kahraman, Torul  AK Parti İlçe Başkanı Metin Yiğit, Torul İl Genel Meclis üyesi Hüseyin Bedir, Gümüşhane Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Engin Doğru, Gümüşhane İl  Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Gümüşhane Milli Parklar İl Müdürü İlbeyi Aydın, Gümüşhane Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Edip Birşen, Gümüşhaneli İş adamı Zekai Araz da hazır bulundu.

Vali Okay Memiş ve Milletvekil Cihan Pektaş’ın;  Torul Demirkapı vadisinde yapılacak çalışmaların planlanması  ve yerinde görülmesi maksadıyla Güzeloluk köyünü de ziyaret ettikleri öğrenildi.