![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2019/06/vali-taşbilek.jpg?fit=860%2C440&ssl=1)
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, 10 Mayıs 2019 Pazartesi günü valilik toplantı salonunda yapılan turizm danışma ve koordinasyon toplantısında yatırımcıların sorularını da cevaplandırdı.
Yatırımcıların; zaman zaman bürokratik engellerle karşılaştıklarını söylemeleri üzerine Vali Taşbilek şunları söyledi:
“Bu ilin en üst bürokratı İl valisi olarak benim. Buradan çok açık söylüyorum; işte burada kaymakam beylere de söylüyorum. Yatırım yapmak isteyen vatandaşları kim, nerede, nasıl engelleme ve işini tıkama yaparsa benim haberim olsun, bana haber verilsin. İlçelerde de kaymakamlarımızın haberi olsun.”