![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2017/01/DSC_1087.jpg?fit=670%2C330&ssl=1)
5 Ocak 2017 Perşembe günü ziyaret ettiği Gümüşhane Merkez Dumlupınar İlkokulu/Ortaokulu’nda, resim öğretmeni Özlem Çakır’ın hazırladığı ebru sergisini de gezen Gümüşhane Valisi Okay Memiş; ebru çalışmaları hakkında bilgi aldı ve daha sonra kendisi de bir ebru çalışması yaptı.
Okuldaki etkinlikleri ve eğitim çalışmalarını da inceleyen Vali Okay Memiş; Okul Müdür İsa Aslan ve okul öğretmen ve çalışanlarına teşekkür etti.