![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2019/07/ercan-çimen.jpg?fit=860%2C440&ssl=1)
Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına iki aylık maaşı ile destek verdi.
Başkan Çimen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları yazdı:
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2020/04/erc.png?resize=480%2C130&ssl=1)
Giriş Tarihi: 01 Nisan 2020 - 13:34
Son Güncelleme: 01 Nisan 2020 - 13:34
Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına iki aylık maaşı ile destek verdi.
Başkan Çimen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları yazdı: