MİLLETVEKİLLERİ PEKTAŞ VE AKGÜL’E KÖYLÜLERDEN TEŞEKKÜR - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

25 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

MİLLETVEKİLLERİ PEKTAŞ VE AKGÜL’E KÖYLÜLERDEN TEŞEKKÜR

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2017 - 23:47

Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 - 23:47

Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş,  1 Kasım 2017 tarihinde dolacak olan iki yıllık hizmetlerini basın toplantısında değerlendirdiler.

Gümüşhane Belediyesi Meclis Salonu’nda  30 Ekim 2017 Pazartesi günü yapılan basın toplantısına Gümüşhane Milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş’ın yanı sıra Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen,  AK Parti İl Başkanı Av. Celalettin Köse ve Gümüşhane yerel basın mensupları ile haber ajansı mensupları katıldı.

Basın toplantısında basın mensuplarınca sorulan bir soruyu değerlendiren Milletvekilleri Cihan Pektaş ve Hacı Osman Akgül; Torul Demirkapı  vadisininin 5 km lik  Özkürtün’e bağlantı yolunun Demirkapı – Demirciler köyleri arasındaki dere içi bölümünün genişletilmesi ve düzeltilmesi için yardımcı olacaklarını açıkladılar.

Demirkapı vadisinin kışın dahi kesintisiz tek ulaşım yolu olan Demrikapı- Demirciler arasında bulunan beş kilometrelik yolu bildiğini ve kendisinin de birkaç kez bu yoldan geçtiğini belirten Milletvekili Cihan Pektaş bu yolun düzeltilmesi, düzenlenmesi ve standart hale getirilmesi için yardımcı olacaklarını açıkladı.

Milletvekili Cihan Pektaş’ın bu desteğini duyan Demirkapı grup yolu köylüleri memnuniyetlerini belirterek desteklerinden dolayı Milletvekilleri Cihan Pektaş ve Hacı Osman Akgül’e haber sitemiz aracılığı ile teşekkür ettiler.

 

image_print

HABERLER