![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k2.jpg?fit=799%2C448&ssl=1)
Gümüşhane İl Müftülüğü’ne bağlı 4-6 Yaş Kur’an Kurslarında 2023-2024 eğitim dönemine devam eden minikler için Gümüşhane İl Kültür Merkezi’nde kapanış programı düzenlendi.
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k4.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k5.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
Kapanış programına Gümüşhane İl Müftüsü Hüseyin Gün, Din Görevlileri, Kur’an Kursu Öğreticileri, öğrenci veli ve yakınları katıldı.
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k6.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k7.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
Minik öğrencilerin okuduğu Kur’an tilaveti ile başlayan programda konuşan İl Müftüsü Hüseyin Gün, programda emeği geçen hocalara ve velilere teşekkür etti.
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k8.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/k9.jpg?resize=1024%2C763&ssl=1)
Öğrencilerin okuduğu sureler, dualar, ilahiler ve birbirinden renkli gösteriler beğeniyle takip edildi.
Program, hediye takdimi ve çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.