AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ AKGÜL VE PEKTAŞ’IN KÖY ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

17 Eylül 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ AKGÜL VE PEKTAŞ’IN KÖY ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

04 Haziran 2018 - 19:08

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti’de Milletvekilleri ve İl Başkanı beraberindeki kalabalık heyetlerle köylere çıkarma yaptı.

Seçim çalışmalarını hızlandırarak devam ettiren AK Parti’de köy programları başladı. Milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fahri Yalçın, Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, önceki dönemden ve mevcut yönetim kurulu üyeleri ile partililerden oluşan kalabalık heyetlerle köylere çıkarma yapılırken çalışmalarda önceki dönemlerde AK Parti’de görev yapan isimlerin olması dikkat çekti.

Çalışmalar Kapsamında Milletvekili Cihan Pektaş beraberindeki Kelkit İlçe Başkanı Akif Turan, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz ve partililerle birlikte Kelkit ilçesine giderek ilçeye bağlı; Söğütlü Beldesi, Gerdekhisar, Yeşilpınar, Kızılca, Eskikadı, Beldeğirmen, Babakonağı, Deliler, Aşut, Yeşilova, Dereyüzü, Kılıçtaş, Doğanca ve Başpınar köyleriniz ziyaret etti. Hemşerileriyle tek tek ilgilenerek sorunlarını dinleyen Pektaş teveccühten oldukça memnun olduklarını belirtti.

Öte yandan Milletvekili Hacı Osman Akgül ise beraberinde Ak Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse ve partililerle birlikte Merkez ilçeye bağlı Pirahmet, Olukdere, Aşağı Çayırardı, Yukarı Çayırardı, Kazantaş, Sungurbeyli, Aşağı Alıçlı, Yukarı Alıçlı, Kızılca, Gökçepınar, Çaltılı, Üçkol, Kurtoğlu ve Kırıklı köylerini ziyaret etti. Milletvekillerinin gittikleri bölgelerde yoğun ilgiyle karşılanması AK Parti’de memnuniyeti arttırırken çalışmalarda il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, önceki dönem yönetim kurulu üyeleri ve bölgelerinde tanınmış partililerin olması AK Parti’deki birlik ve beraberliğin sahaya yansıması olarak değerlendirildi.

image_print