AK Parti Torul İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Fidan Kaya Atandı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

21 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

AK Parti Torul İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Fidan Kaya Atandı

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2017 - 16:34

Son Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 16:34

Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanlığı tarafından Torul İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Fidan KAYA atandı . Fidan KAYA ve 15 Kişilik Yönetim Kurulu üyelerinin 23 Şubat 2017 Tarihinde onaylanmasının ardından resmiyet kazandı.

1976 Yılında Almanya`da dünyaya gelen Fidan KAYA , Önlisans Mezunu olup, 2014 Yılından bu yana ilçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyeliğinde görev yapmakta, iyi derecede Almanca bilmektedir.

Başkanlık görevine atanan Fidan KAYA şunları ifade etti;

“ 2014 yılından bu yana yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığım Partimde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın Teveccühü ile ilçe Kadın Kolları Başkanı olarak atandım.Genel merkez Kadın Kolları teşkilat başkanlığımıza ve il Kadın Kolları Başkanlığımıza teşekkür ediyor, Davamıza hizmet yolunda yılmadan,yorulmadan yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğimize inancımız tamdır.Partimizi geçmiş yönetimlerimizin taşıdığı güzel yerlerden daha çok daha güzel noktalara getireceğiz inşallah…”

image_print

HABERLER