Başkan Akçay, Türk Polis Teşkilatı’nı kutladı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

23 Şubat 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Başkan Akçay, Türk Polis Teşkilatı’nı kutladı

Giriş Tarihi: 09 Nisan 2021 - 21:44

Son Güncelleme: 09 Nisan 2021 - 21:51

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay, Emniyet Teşkilatının 176. Kuruluş Yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Akçay’ın mesajı şöyledir:

“Ülkemizde kamu düzeninin sağlanarak can ve mal güvenliğinin korunması amacıyla gece gündüz demeden çalışarak bu vatan topraklarına sahip çıkan ve bizlere hizmet eden tüm emniyet güçlerinin kutsal bir görevi yerine getirmektedir. Sahip olduğu 176 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatı güvenlik hizmetlerinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle eğitimden spora, kültür ve sanata dair birçok alanda, farkındalık oluşturarak ülkemize ve biz değerli yurttaşlara hizmet vermektedir. Gücünü milletten alarak yine millet için fedakarca çalışan Emniyet Teşkilatımızın,  176. kuruluş yıldönümünü kutluyor, ülkemizde huzur, güven ortamının tesisi adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize de  şükranlarımızı sunuyorum.”

image_print

HABERLER