BAŞKAN ÇİMEN’DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE DEVLET YETKİLİLERİNE TOKİ TEŞEKKÜRÜ - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

15 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

BAŞKAN ÇİMEN’DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE DEVLET YETKİLİLERİNE TOKİ TEŞEKKÜRÜ

Giriş Tarihi: 02 Ekim 2019 - 22:27

Son Güncelleme: 02 Ekim 2019 - 22:29

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane merkez ilçe Çamlıca Mahallesinde (TOKİ) tarafından yaptırılan 530 konutun iskan ruhsatlarının imzalandığını ve iki  hafta içerisinde hak sahiplerinin evlerine girebileceği müjdesini verdi.

Başkan Çimen, 2 Ekim  2019 Çarşamba günü basın mensuplarına 530 konutluk TOKİ konut alanını gezdirdi. Başkan Çimen, 26 Eylül tarihinde TOKİ konutlarının ruhsatlarını imzaladıklarını hatırlatarak, ruhsatların TOKİ’ye gittiğini belirtti.

TOKİ konutlarını yapan yüklenici firma yetkilisi Savaş Vural’ın da hazır bulunduğu bilgilendirme gezisinde Gümüşhane Belediye Başkanı Çimen, 530 konut projesinden dolayı  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere olmak üzere bugüne kadar emeği geçen tüm bakanlara, milletvekillerine, TOKİ Başkanlarına ve yüklenici firmaya ve çalışan tüm işçiler ile Gümüşhane Belediyesi birimlerine teşekkür etti.

image_print

HABERLER