BAŞKAN ERCAN ÇİMEN; GÜMÜŞHANE KENT KONSEYİ’NE “DEMOKRASİ TABLOSU” HEDİYE ETTİ - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

22 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

BAŞKAN ERCAN ÇİMEN; GÜMÜŞHANE KENT KONSEYİ’NE “DEMOKRASİ TABLOSU” HEDİYE ETTİ

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2016 - 21:03

Son Güncelleme: 19 Aralık 2016 - 21:06

Gümüşhane Kent Konseyi Genel Kurulu 19 Aralık 2016 Pazartesi günü Gümüş Otel’de yapıldı.

Kent Konseyi Genel Kurul üyeleri ile Kadın Meclisi Genel Kurul üyelerinin müştereken katıldığı genel kurul toplantısında  Saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, üyelere sunu eşliğinde kent konseyi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Program gereği; Gümüşhane Belediyesi’nce hazırlanan kültürel filmle, “15 Temmuz Gümüşhane Demokrasi nöbetleri ve teröre karşı yapılan çeşitli etkinlikler”in gösterildiği videodan sonra Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen “Gümüşhane Belediyesi Çalışmalarını” sunu eşliğinde kent konseyi üyelerine anlattı.

Yapılan çalışmaların kendileriyle paylaşmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden kent konseyi üyeleri, Başkan Çimen’e Belediye hizmetleri ile ilgili çeşitli sorular da sordular.

Üyelerinin sorduğu soruları da cevaplandıran Başkan Çimen; programın sonunda Kent Konseyi’ne “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anısına” hazırlanmış bir tablo hediye etti.

image_print

HABERLER