Belediye Başkanı Başer, İşçi Bayramında İşçilerle Kahvaltı Yaptı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

15 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Belediye Başkanı Başer, İşçi Bayramında İşçilerle Kahvaltı Yaptı

Giriş Tarihi: 01 Mayıs 2024 - 22:13

Son Güncelleme: 01 Mayıs 2024 - 22:21

Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak ve Belediye’de nöbetçi olarak çalışan tüm birimlerdeki işçilerle dayanışmayı pekiştirmek amacıyla Sema Doğan Yaşam Alanı’nda bir kahvaltı programı düzenledi.

Programda konuşan Başkan Başer, misafirlerini selamlayarak şunları söyledi: “Değerli işçi kardeşlerim, bugün burada bir araya gelerek 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için buluştuk. Sizlerle birlikte olmak, emeklerinizi değerli bulduğumuzu ve takdir ettiğimizi göstermek için buradayız. Sizler, şehrimizin ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayan önemli bir gücü temsil ediyorsunuz. Çalışma hayatında gösterdiğiniz emek ve özveri, toplumumuzun her alanında hissediliyor. Sizlerin gayreti ve fedakarlığı, Gümüşhane’nin daha da ileriye gitmesine katkı sağlıyor. Bu nedenle bugün burada sizlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum.”

Başkan Başer, işçilere teşekkür ederek şunları ekledi: “Emeğiniz bizim için çok kıymetli. Sizler, şehrimizin ve ülkemizin temel direklerindensiniz. Her birinizin çalışmaları, yaşadığımız şehri daha da güzelleştirmeye, geliştirmeye vesile oluyor. Bugün burada sizlerle bir araya gelmek, emeğinizi takdir etmek ve dayanışmayı pekiştirmek için önemli bir fırsat. Hepinize katılımınız için teşekkür ediyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Konuşmanın ardından Başkan Başer, işçilerle birlikte kahvaltı yaparak sohbet etti. İşçiler de Başkan Başer’in kendilerini anlayışla karşılaması ve emeklerini takdir etmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaynak: Gümüşhane Belediyesi – 01.05.2024

image_print

HABERLER