Belediye Başkanı Vedat Soner Başer’in Gümüşhanelilere İlk Mesajı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

29 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Belediye Başkanı Vedat Soner Başer’in Gümüşhanelilere İlk Mesajı

Giriş Tarihi: 09 Nisan 2024 - 12:11

Son Güncelleme: 09 Nisan 2024 - 12:11

Gümüşhane’nin yeni Belediye Başkanı Vedat Soner Başer’in  kamuoyuna hitaben yayımladığı ilk resmi mesaj Gümüşhane Belediyesi İnternet sitesinde yayımlandı.

Başkan Vedat Soner Başer’in mesajı şöyledir:

“Saygıdeğer Gümüşhaneli Hemşerilerim, 

Bizler artık yakamızdaki şanlı üç hilal bayrağımızı çıkarıp şanlı Türk bayrağını takıyoruz. İnşallah şahsım ve ekibim şehri eminliğe yakışır bir şekilde şehri yöneteceğiz. Artık hizmetsizlik dönemi bitmiştir. Var gücümüzle gecemizi gündüzümüze katarak belediye çalışanlarımızla şehrimize hizmet edeceğiz. Kimseyi ayırmayacağız. Hiç kimseyi ayrıştırmayacağız. Biz bu şehirde bir ve beraber olacağız. Bu şehirde mutlaka mutlu olacağız. Söz verdiğimiz her şeyi Allah’ın izniyle yavaş yavaş da olsa yerine getireceğiz. Bunun için terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz.

“Şimdi çalışma zamanı, şimdi kucaklaşma zamanı”

Vatandaşın her kuruşuna sonuna kadar sahip çıkacağız ve asla israfa, çarçura izin vermeyeceğiz. “Bu konuda son derece kararlıyım. Herkes müsterih olsun. Bizler bu şehri sizinle beraber geleceğe taşıyacağız. Bu şehir bizim torunlarımızdan emanet, atalarımızın mirası değil. Bu mantıkla yürüyeceğiz. Cumhur İttifakı’nın etkisini bu şehre vuracağız inşallah. Şimdi çalışma zamanı, şimdi kucaklaşma zamanı. Hangi partiden olursa olsun, hangi siyasi duyguya ait olursa olsun, Gümüşhanelilerin hepsi bizim başımızın üstünde yeri var. Yeter ki niyetleri iyi olsun, niyetleri güzel olsun.

“Odalarınıza benim değil çocuklarınızın fotoğrafını koyun ki elinizi vicdanınıza koyasınız”

Seçim çalışmalarında söz vermiştim ama duymayanlar için söylüyorum: Şahsımın fotoğrafını hiçbir yerde görmeyeceksiniz. Buradan ilan ediyorum. Bir kez daha Belediyedeki mesai arkadaşlarıma sesleniyorum: Benim hiçbir fotoğrafımı odalarınıza asmayacaksınız. Oralara çocuklarınızın fotoğrafını asacaksınız. Onlara bakıp elinizi vicdanınıza koyup çalışacaksınız. Söz verdik. İz bırakacağız, iz bırakmaya geliyoruz

Sevgili Gümüşhaneliler;

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygılar sunuyorum. Allah’a emanet olunuz.”

Gümüşhane Belediye Başkanı
VEDAT SONER BAŞER

***

Kaynak link:https://www.gumushane.bel.tr/belediye/baskanin-mesaji/

image_print

HABERLER