BESYO ERZURUM’DA KAMPA GİRİYOR - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

21 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

BESYO ERZURUM’DA KAMPA GİRİYOR

Giriş Tarihi: 03 Şubat 2020 - 19:03

Son Güncelleme: 03 Şubat 2020 - 19:03

Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 3-7 Şubat 2020 tarihleri arasında Erzurum Palandöken’de zorunlu ders kapsamında alacağı eğitimler için kış kampına giriyor.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yönetimi bölümü öğrencileri, ders hocaları eşliğinde zorunlu ders kapsamında yapılacak kış kampında; kayak eğitimi, yürüyüş ve buzda tırmanma gibi temel eğitimler alacak.

Erzurum Palandöken’de yapılacak “kış kampı” hakkında açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şunları söyledi: “Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, 2019-2020 eğitim öğretim yılı için yaptığı mülakatlarda rekor başvuruyla tercih edildi. 2019 yılında da aldıkları birinciliklerle birlikte göğsümüzü kabartan başarılara imza attı. Öğrencilerimizin bu başarıları asla tesadüf değil. Her bir başarı çok çalışılarak alındı. Öğrencilerimizin tam donanımlı bir şekilde yetişmeleri için 3-7 Şubat 2020 tarihleri arasında Erzurum Palandöken’de düzenlenecek kış kampında da onlara kayak eğitimi, yürüyüş ve buzda tırmanma gibi temel eğitimler verilecek. Gümüşhane Üniversitesi olarak öğrencilerimizin eğitimi için her alanda onlara destek veriyoruz. Düzenlenecek kış kampı etkinliğinde tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Ayrıca Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yılmaz Albayrak başta olmak üzere, dersin hocası Yeşim Bayrakdaroğlu ile tüm BESYO hocalarımızı, öğrencilerimize verdikleri bu başarılı eğitimlerden dolayı kutluyorum”

KAYNAK: GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ – 03.02.2020

image_print

HABERLER