Bilimler Işığında Yaratılış web sitesi ve Youtube kanalı açıldı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

22 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Bilimler Işığında Yaratılış web sitesi ve Youtube kanalı açıldı

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2021 - 18:42

Son Güncelleme: 12 Kasım 2021 - 18:42

Bilimler Işığında Yaratılış Web sitesi ve YouTube kanalı açıldı.

Web sitesinin amacı bilimlerin diliyle yaratılış hakikatini açıklayan bilimsel araştırmalar yapmak, mevcut araştırmaları değerlendirmek, elde edilen ilmi sonuçları insanlığın istifadesine sunmak.

Bu web sitesi ve YouTube kanalında bilimlerin diliyle hem Yaratıcının varlığı ve birliği hem de canlıların yoktan yaratıldığı anlatılmaktadır. Yani kâinattaki tüm canlıların evrim yoluyla birbirlerinden türemedikleri ve canlıların ilk atalarının doğrudan doğruya Allah (c.c) tarafından yoktan yaratıldıkları ilmi delillerle ortaya konulmaktadır.

Bilimler ışığında yaratılış Web sitesine ”https://bilimlerisigindayaratilis.org/” ve You Tube kanalına“ https://www.youtube.com/channel/UCVKy-2mxWtFVAg3KemRXISw linklerinden ulaşılmaktadır.

Materyalist felsefe ile kafası karıştırılanlar,  yaratılış konusunda tereddütleri olanlar veya aklındaki sorulara bilimsel cevapları henüz alamamış olanlar için bu Web sitesi ve YouTube kanalı yeni bir başvuru kaynağı olacaktır.

image_print

HABERLER