Birlik ve Beraberlik içinde 2023 Hedeflerimize yürüyeceğiz - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

29 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Birlik ve Beraberlik içinde 2023 Hedeflerimize yürüyeceğiz

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2019 - 21:52

Son Güncelleme: 23 Haziran 2019 - 21:52

23 Haziran’da yapılan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarının belli olmasından sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyledir:

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi sonuçlarının İstanbul’umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Milli irade bugün bir kez daha tecelli etmiştir. Gayrı resmi sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyorum.

Bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de demokrasiden, hukukun üstünlüğünden, ülkemizin barış, refah ve istikrarından taviz vermeden, Cumhur İttifakı’nın ilkeleri çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde, 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz.

Bu ay sonu gerçekleştirilecek G-20 Zirvesi, Çin ziyareti ve ardından Güney Avrupa ve Balkanlar Zirvesi başta olmak üzere, Türkiye’nin önündeki tüm iç ve dış meselelere, milli menfaatlerimiz doğrultusunda titizlikle eğilmeye devam edeceğiz.”

image_print

HABERLER