GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

CHP GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BEDRİ AĞAÇ KENT KONSEYİ’NDE

CHP GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BEDRİ AĞAÇ KENT KONSEYİ’NDE
65 views
13 Mart 2019 - 20:46

CHP GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BEDRİ AĞAÇ: “ÖNCELİKLERİMİZDEN BİRİ KENT KONSEYİ’NE MODERN BİR HİZMET BİNASI YAPMAK OLACAKTIR” DEDİ.

CHP Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, 13 Mart 2019 Çarşamba günü Kent Konseyi’ni ziyaret etti.

Başkan Bedri Ağaç; Kent Konseyi ziyaretinde  Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, Kent Konseyi Başkan Vekili Ömer Salantur, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aysel Akçay  ve kent konseyi yürütme kurulu ve kadın meclisi yürütme kurulu üyeleriyle görüştü.

CHP Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı  Tekin Saraç,  CHP Gümüşhane İl Genel Meclisi Üyesi adayı Av. Kemal Soydaş ve  CHP Gümüşhane Belediye Meclis Üyesi  adayı Metin Tungul’un   da bulunduğu ziyarette Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, kent konseyinin çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra CHP Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, belediye başkanı seçilmesi halinde Gümüşhane’de yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.

Gümüşhane’de sosyal belediyeciliğe şiddetle ihtiyaç olduğunu belirten Bedri Ağaç: “Ortak akılla ve katılımcı bir anlayışla kentin idare edilmesi gerekir.” Dedi.

Kent konseylerini önemsediğini belirten Bedri Ağaç, sahip olduğu vizyon ve misyon açısından Gümüşhane Kent Konseyi’nin  dar mekanlardan çıkarak daha geniş ve modern mekanlarda hizmet etmesi gereğini belirterek, belediye başkanlığını kazanması halinde önceliklerinden birisinin de Gümüşhane’ye modern bir kent konseyi binası yapmak olduğunu ifade etti.

image_print
KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.