ÇORUH EDAŞ MÜDÜRÜ FATİH BALTA: "GÜMÜŞHANE’YE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ" - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

21 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

ÇORUH EDAŞ MÜDÜRÜ FATİH BALTA: “GÜMÜŞHANE’YE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2017 - 15:34

Son Güncelleme: 11 Ocak 2017 - 15:34

Çoruh EDAŞ Gümüşhane İl Müdürlüğü yöneticileri Kent Konseyi’ni ziyaret etti.

İl Müdürü  Fatih Balta ve beraberinde  İşletme Grup Şefi Muhammet Özkurt, Yatırım Grup Şefi Orkun Koç, Bağlantı Ölçüm Grup Şefi Mehmet Tanguroğlu  11 Ocak 2017 Çarşamba günü Gümüşhane Kent Konseyi’ni ziyaret ederek, Kent Konseyi yetkililerine müdürlük çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Çoruh EDAŞ Gümüşhane İl Müdürü Fatih Balta;  Gümüşhane için en kaliteli hizmeti vermeye çalıştıklarını belirterek, “Gümüşhane’ye en kaliteli ve en modern hizmeti vermek için çalışıyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları en açık ve şeffaf bir şekilde Gümüşhane kamuoyu ile paylaşıyoruz, bu paylaşımdan da mutluluk duyuyoruz.” Dedi.

Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir de;  Çoruh EDAŞ Gümüşhane İl Müdürlüğü’nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Vatandaşlarla güzel diyaloglarınızı  görüyor, duyuyoruz. Çalışmalarınızdan Gümüşhaneliler memnun. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Çoruh EDAŞ Gümüşhane İl Müdürlüğü yetkililerinin Kent Konseyi ziyaretinde Kent Konseyi Başkan Vekili Ömer Salantur da hazır bulundu.

 

image_print

HABERLER