ÇORUH EDAŞ'IN GÜMÜŞHANE'DE BAŞARILI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

29 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

ÇORUH EDAŞ'IN GÜMÜŞHANE'DE BAŞARILI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2019 - 18:13

Son Güncelleme: 24 Aralık 2019 - 18:13

Günümüz teknolojisine uygun, kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti sunmak üzere sürekli yatırım stratejisi izleyen Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Gümüşhane İl Müdürlüğü’nün sürdürdüğü aydınlatma çalışmaları devam ediyor.

Gümüşhane Şehir Merkezi’nde özellikle öğrenci ve yayaların yoğun olarak kullandığı bölgeler uygun tipte aydınlatma direk ve armatürler kullanılarak aydınlatılıyor.

Çalışmalar kapsamında Merkez Oltanbey Mahallesi’nde Yeni İmam Hatip Lisesi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İmam Hatip Ortaokulu ulaşım sağlanan yol güzergâhı, Merkez Bağlarbaşı Mahallesi üniversite öğrencilerinin kullandığı muhtelif güzergâhların aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Merkez İnönü Mahallesi Gümüşhane Lisesi altında yeni ulaşıma açılan bağlantı yolu, Merkez Karşıyaka Mahallesi’ndeki yeni yapılaşma alanlarının aydınlatma çalışmalarına devam edilirken faaliyetlerin yılsonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Çoruh EDAŞ Gümüşhane İl Müdürü Muhammet Özkurt, yatırım çalışmaları esnasında desteğini ve sabrını esirgemeyen yerel yönetimlere ve tüketicilere teşekkürlerini iletirken kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti sunabilmek adına yatırım faaliyetlerinin hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi.

image_print