CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KAYMAKAMLARA TELEFON İKAZI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

24 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KAYMAKAMLARA TELEFON İKAZI

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 - 9:23

Son Güncelleme: 31 Ocak 2019 - 9:24

Vatandaşların ulaşabilmesi için telefonlarınız her zaman açık olmalı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ocak 2019 Çarşamba günü Mülki İdare Amirleri Buluşması programına katıldı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen buluşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan, vali yardımcıları ve kaymakamlara hitaben bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının bir bölümünde şunları söyledi:

“Günün 24 saati, haftanın yedi günü milletle iç içe olmalısınız. vatandaşların ulaşabilmesi için telefonlarınız her zaman açık olmalıdır. Yönettiği ilçedeki her bir hanenin eksiğini, gediğini, ihtiyacını, sıkıntısını, derdini bilmeyen kaymakam, bizim gözümüzde görevini layıkıyla yerine getirmiyor demektir. Genel sağlık sigortamızla, sosyal yardımlarımızla, eğitim desteklerimizle, diğer alanlardaki kamu imkânlarıyla vatandaşlarımızın yanında olacaksınız. Fabrika kuran sanayicimizin de, el emeğiyle üretim yapan zanaatkârımızın da, tevekkülle işinin başında duran esnafımızın da, kuru toprağı berekete dönüştüren çiftçimizin de önünü açmak sizin görevinizdir. Kamu adına faaliyet gösteren kurumların ahenkli bir şekilde çalışmasını, birbirlerinin tamamlayıcısı olarak faaliyet yürütmelerini, ortak hedeflere yönelmelerini yine siz temin edeceksiniz.”

image_print

HABERLER