GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

DR.TURAY KESLER VE VATAN OKULLARINA ÖNEMLİ ÖDÜL

DR.TURAY KESLER VE VATAN OKULLARINA ÖNEMLİ ÖDÜL
38 views
12 Kasım 2018 - 23:07

*Gümüşhaneli hemşerimiz Dr. Turay Kesler ve kurucusu olduğu Vatan Okulları 2018 yılı  “eğitime katkı ödülü” ne layık görüldü.

İTO, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TÖDER, Türkiye Özel Okullar Derneği-TÖZOK ve GÜSİAD gibi Sivil Toplum Örgütlerindeki üyelik, etkin katlım ve yöneticilikleri vesilesi ile hemşehrimiz Dr. Turay Kesler ve kurucusu olduğu Vatan Okulları ödüle layık görüldü.

Dr. Turay Kesler yaptığı açıklamada ; “Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Eğitim ile ilgili STK’larda aktif görevler almaya devam edeceğim. Hiç durmadan eğitime katkı sunmaya devam edeceğim. Her zaman vurgulamaya çalıştığım gibi; eğitim ile bir çok sorunu çözebiliriz,  “Terörü, Cehaleti ve Fakirliği Ancak Eğitim ile Yenebiliriz.” Şahsıma bu ödülü layık gördüklerinden dolayı Artı Eğitim dergisi ailesine, bizleri seçenlere ve emeklerinden dolayı kurumlarımızdaki tüm yönetici ve eğitim kadromuza teşekkür ediyorum.

Artı eğitim dergisi ve egitimtercihi.com tarafından ilki 2014 yılında gerçekleştirilen ve eğitim dünyasının beğenisini kazanan “Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’nin beşincisi 7 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Şişli Marriott Otel’de gerçekleştirildi.

5 yıldır düzenlenen ve 15 dalda dağıtılan başarı ödülleri seçilen alandaki başarılı isme ve kuruma veriliyor.

Biz de “gumushanedenhaber.com”  ekibi olarak hemşerimiz Turay Kesler’i bu önemli başarısından dolayı kutluyoruz.

 

image_print
KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.