DUMLUPINAR ORTAOKULU TÜRKİYE KUPASINDA - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

16 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

DUMLUPINAR ORTAOKULU TÜRKİYE KUPASINDA

Giriş Tarihi: 18 Mart 2017 - 10:00

Son Güncelleme: 17 Mart 2017 - 21:34

*Yarı final müsabakaları 2-5 Nisan tarihlerinde Trabzon’da oynanacak.

Gümüşhane Dumlupınar Ortaokulu, Gümüşhane’ye temsilen katıldığı Futsal Yıldız Erkekler kategorisinde bölge şampiyonu olarak Türkiye kupasına katılmaya hak kazandık.

Oynanan iki maçta Iğdır’ı 12-1 ve Bayburt’u 7-2 yenerek Türkiye Kupasına katılmaya hak kazanan Gümüşhane Temsilcisi Dumlupınar Ortaokulu müsabakalarda en çok gol atan (19 gol) ve en az gol yiyen (3 gol) takımı oldu.

Şampiyonada en az faul yapan hiç sarı kartı görmeyen takım olarak en centilmen mücadeleyi gösteren Dumlupınar Ortaokulu Futsal takımı, Türkiye kupasının yarı final maçlarına Karadeniz Bölgesinden katılan 3 takımdan biri oldu.

Yarı final müsabakaları 2-5 Nisan tarihlerinde Trabzon’da oynanacak.

Dumlupınar Ortaokulu Müdürü İsa Aslan: “Dumlupınar Ortaokulu Futsal takımı olarak Gümüşhane’yi Türkiye Kupası müsabakalarında iyi bir şekilde temsil edeceğiz. Yarı Final müsabakalarını da kazanarak finale kalan takım olmak istiyoruz. Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Aydın’ı ve müsabakalarda gösterdikleri müthiş azim ve kararlılıkla rakiplerini mağlup etmeyi başaran oyuncularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

(Kaynak: Gümüşhane MEM Basın Bürosu- 17.03.2017)

 

 

image_print

HABERLER