GÜMÜŞHANE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN GELİŞİNE KİLİTLENDİ - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

17 Eylül 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN GELİŞİNE KİLİTLENDİ

Son Güncelleme :

09 Ağustos 2018 - 8:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Haziran 2018 seçimlerinde kendisine en yüksek oyu veren üç ili kapsayan gezisine 10 Ağustos 2018 Cuma günü Bayburt ilini ziyaret ederek başlayacak.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a 24 Haziran’da en  yüksek oyu Bayburt, Gümüşhane ve Rize illeri vermişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüzde 82,1 ile en büyük desteği Bayburt verirken, Bayburt’u, yüzde 77,1 ile Gümüşhane, yüzde 76,9 ile Rize takip etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 Ağustos 2018 Cuma günü Bayburt ziyareti sonrası aynı gün Gümüşhane’yi ziyaret edecek.

Yapılan program gereği Cumhurbaşkanı Erdoğan Gümüşhane’de saat 15.00 de  Belediye önünde Gümüşhanelilere hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişine yönelik olarak Gümüşhane’de heyecanlı ve yoğun bir hazırlık devam ediyor. AK Parti milletvekilleri, bütün AK Parti teşkilatları ve belediye başkanları Erdoğan’ın gelişi ile ilgili olarak vatandaşları Belediye önünde saat 15.00 de başlayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasını takip etmeye davet ettiler.

Gümüşhanedeki STK’lar ve vatandaşlar da Erdoğan’ın karşılanmasına yönelik çalışmalarını hızlandırdılar.

10 Ağustos Cuma günü Bayburt ve Gümüşhane’deki seçmenlerine teşekkür edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, cumartesi günü Rize, pazar günü ise Trabzon’a gidecek.

 

image_print