GÜMÜŞHANE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ'NDEN DEPREM YARDIM KAMPANYASI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

29 Ocak 2022 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ'NDEN DEPREM YARDIM KAMPANYASI

Son Güncelleme :

27 Ocak 2020 - 18:39

Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanlığı tarafından 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen depremle ilgili bir yardım kampanyası başlatıldı.

Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Beyler Kara kampanya ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“24 Ocak 2020 Cuma günü Elazığ ve Malatya illerimizde  meydana gelen ve pek çok ilimizde de hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması için Yüce Rabbimize dua ediyorum. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Devletimiz büyüktür. İnşallah bütün yaralar devletimizin müşfik eli ve milletimizin hayır duasıyla en kısa zamanda sarılacaktır.

Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği olarak Gümüşhane il genelinde birliğimize bağlı odalar ve üyelerimizle tüm vatandaşlarımızın katılacağı geniş çaplı bir yardım kampanyası başlattık.

Devletimizin resmi olarak duyurduğu AFAD kurumunun SMS hesabına cep telefonlarından 1866 numaraya “DEPREM”  yazıp mesaj göndermeleri için Birliğimize bağlı 7 bin üyemize çağrı yaptık. Kampanyamıza, isteyen üyelerimiz ve halkımız birden fazla SMS ile de destek verebileceklerdir.

Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârları olarak biz her daim, her zaman, her şartta milletimizin ve devletimizin emrindeyiz. Allah,  milletimize bir daha böyle bir felaket yaşatmasın.”

image_print