Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Proje Başarısı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

15 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Proje Başarısı

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2021 - 21:45

Son Güncelleme: 15 Haziran 2021 - 21:45

“100 SUCCESSFUL PEOPLE” e-Twinning projesi başarı ile sona erdi

Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin “100 Successful People’’ e-twinning projesi sona erdi.

Türkiye’nin çeşitli illerindeki 10 okulun katılımları ile sürdürülen projede başarılı insanların hayatlarından örnekler anlatılıyor. Gümüşhane İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Ayşe Uslu proje ile ilgili  “ Şubat ayında başlayıp mayıs ayında son bulan projemizde başarılı insanlar hakkında sanattan edebiyata, bilimden spora kadar pek çok hikâye var. Sanat, edebiyat, spor ve bilim dallarında başarılı insanlar üzerinde çalışıldı. Öğrenciler her tema için bir araştırma yaptılar ve ardından başarılı insanların hayatlarını ve bu harika insanlar hakkındaki yorumlarını içeren posterler hazırladılar. Her tema için en iyi 25 afiş belirlendi. Öğrencilerimiz başarılı insanların hayatlarını daha iyi anlayabilmeleri için web 2 araçlarını etkili bir şekilde kullandılar.” dedi.

Proje e-kitabına  https://online.fliphtml5.com/gubbk/abwx/#p=2  ve e-dergisine https://online.fliphtml5.com/vddtv/cast/#p=4 linklerinden ulaşabilir.

KAYNAK: GÜMÜŞHANE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ – 15.06.2021

image_print

HABERLER