GÜMÜŞHANE İL EMNİYET MÜDÜRÜ ÖMER FARUK KARATAŞ’IN POLİS BAYRAMI MESAJI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

28 Temmuz 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE İL EMNİYET MÜDÜRÜ ÖMER FARUK KARATAŞ’IN POLİS BAYRAMI MESAJI

Son Güncelleme :

09 Nisan 2018 - 18:51

“Elde  ettiği başarılarla  milletimizin  sevgi ve güvenini kazanmış Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. Yıl Dönümünü karşılamanın sevinç ve gururunu tüm teşkilat olarak  yaşamaktayız. Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı demokratik, laik ve sosyal hukuk devletinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için büyük bir azimle, kendisinden beklenen hizmetin en iyisini vermenin gayreti içerisindedir. Yüce Türk milletinin hizmetinde olan teşkilatımız sürekli gelişim ve değişim prensibiyle gelişen suç çeşitlerine karşı yoğun mücadele içerisinde yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın 173. Kuruluş Yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Bayramını  kutlar, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle yad eder, geride kalan değerli şehit ailelerine saygılarımı sunar, halen görevi başında büyük  özveri ile görevini icra eden  tüm teşkilat çalışanlarına ve emekli mensuplarımıza sağlık, başarı ve esenlikler dilerim.”

09.04.2018

Ömer Faruk KARATAŞ

Gümüşhane İl Emniyet Müdürü

image_print