Gümüşhane Kent Konseyi Engelli Meclisi’nden Başkan Çimen’e Teşekkür - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

20 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Gümüşhane Kent Konseyi Engelli Meclisi’nden Başkan Çimen’e Teşekkür

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2024 - 14:35

Son Güncelleme: 26 Ocak 2024 - 14:35

Gümüşhane Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Coşkun Tuncer,  engelli park yerlerinin yeniden düzenlenmesi dolayısıyla  Belediye Başkanı Ercan Çimen’e teşekkür etti.

Başkan Çimen’e teşekkürünü sosyal medya hesabından paylaşan Kent Konseyi Engelli Meclisi başkanı Coşkun Tuncer  açıklamasında şunları belirtti:

“Gümüşhane Kent Konseyi Engelli Meclisi olarak geçtiğimiz aylarda tavsiye kararı olarak gündeme aldığımız ve belediyemiz ile kamuoyuyla da paylaştığımız caddelerimizdeki engelli park yerlerinin yeniden düzenlenmesi konusundaki talebimiz karşılık bulmuştur. Bu noktada talebimize karşılık vererek bu Park alanlarını tekrar belirleyip çizerek engelli vatandaşlarımızın hizmetine sunan başta Gümüşhane Belediye başkanımız Sayın Ercan Çimen ve ekibi olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyoruz. Yapılan bu park yerlerinin başka araçlar tarafından işgal edilmemesi konusunda tüm halkımızdan hassasiyet bekliyoruz. Engelliye Saygı topluma saygıdır.”

image_print

HABERLER