GÜMÜŞHANE MUHTARLARI: “VALİ TAŞBİLEK’İN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ” - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

27 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE MUHTARLARI: “VALİ TAŞBİLEK’İN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2019 - 19:38

Son Güncelleme: 22 Kasım 2019 - 19:39

Gümüşhane merkez ilçenin 90 köy muhtarı ile merkez ilçe mahalle muhtarları 22 Kasım 2019 Cuma günü Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’i ziyaret ettiler.

Gümüşhane Merkez İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Gürbüz Demir’in başkanlığında Vali Taşbilek’i ziyaret eden muhtarlar, son günlerde kamuoyunun gündemi haline getirilen  “Dipsiz Göl” olayına dayalı olarak Vali Taşbilek ve Gümüşhane ile ilgili yanlış bilgi ve algılara tepki gösterdiler.

Muhtarlar Dernek Başkanı Gürbüz  Demir ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Çevre duyarlılığı en üst seviyede olan Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’e yersiz olarak yapılan ithamları kınıyoruz Bu bağlamda; Gümüşhane Dörtkonak köyündeki manzaralı dipsiz göl fotoğrafını Dumanlı köyündeki göl gibi göstererek algı yönetimi yapanların kötü niyetlerini de şiddetle kınıyoruz. Kimse Gümüşhane’ye gelmeden, Gümüşhane’yi ve Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’i tanımadan kendi kendine ahkâm kesmesin. Gümüşhane’deki bütün kamu hizmetlerinde olduğu gibi çevresel konularda  da  Sayın Valimiz yapılması gerekeni en üst seviyede yapmıştır ve yapıyor. Dumanlı köyümüzdeki çevresel konu ile de Sayın Valimiz başından beri en yakından ilgileniyor. Gümüşhane merkez ilçe köy ve mahalle muhtarları olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da biz Sayın Valimizin ve devletimizin yanındayız.”

Vali Kamuran Taşbilek de yaptığı konuşmada muhtarların duyarlılığına teşekkür etti.

KAYNAK: GÜMÜŞHANE MUHTARLAR DERNEĞİ

image_print

HABERLER