GÜMÜŞHANE TİCARET VE SANAYİ ODASI; TORUL, KÜRTÜN ve ÖZKÜRTÜN’Ü TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATTI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

14 Ağustos 2022 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE TİCARET VE SANAYİ ODASI; TORUL, KÜRTÜN ve ÖZKÜRTÜN’Ü TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATTI

Son Güncelleme :

30 Ekim 2019 - 2:00

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında yürüttüğü önemli projelerine devam eden Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO), Gümüşhane şehri merkezinde gerçekleştirmiş olduğu Bayrak projesinin ardından bu yıl da Torul, Kürtün ilçelerimiz ile Özkürtün Beldesindeki tüm işyerlerini de Türk Bayrakları ile donattı.

Yürüttükleri proje kapsamında Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasının görev alanı içerisinde yer alan tüm işletmeleri ve işyerlerini bayraklarla donatmak hedefiyle yola çıktıklarını belirten GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay şunları söyledi:  

“Amacımız bayrak asma kültürümüzü canlı tutarak daha pratik hale getirmek ve şehrimize farklı bir güzellik sağlamaktı. Yaptığımız çalışma sonucunda  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi ilçelerimiz ve beldemizdeki tüm işyerimizi Türk  bayrağı ile  donattık. İşyerlerimizin duvarlarına monte ettiğimiz asma aparatı ile isteğiniz an bayrağı çıkarıp asabiliyorsunuz. Bu da bizlere daha pratik olmayı ve kullanılabilirlik açısından daha uzun ömürlü olmayı sağladı. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu projemizde bizlere destek veren, Torul Belediye Başkanımız Evrim Özdemir’e  Kürtün Belediye Başkanımız Enver Şen’e Kürtün Kaymakamımız Mehmet Göze’ye,  Özkürtün Belediye Başkanımız Yakup Turgu’a ve tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak  yine herkesin gururla ve zevkle katıldığı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

KAYNAK: GTSO BASIN BİRİMİ – 29.10.2019

image_print