GÜMÜŞHANE VALİLİĞİ, AFRİN KAHRAMANLARI İÇİN MEVLİD OKUTTU - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

3 Ağustos 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE VALİLİĞİ, AFRİN KAHRAMANLARI İÇİN MEVLİD OKUTTU

Son Güncelleme :

09 Mart 2018 - 11:27

Afrin’deki haklı mücadelemizde kahramanca şehit olan ve aynı kahramanlıkla Afrin’i düşmana dar eden güvenlik güçlerimiz için Gümüşhane Valiliğince Mevlid-i Şerif okutuldu.

8 Mart 2018 Perşembe akşamı Gümüşhane Merkez Kemaliye camiinde okutulan Mevlid programı sonrası Vali Okay Memiş şunları söyledi: “Gümüşhane olarak operasyonu ilk günden itibaren maddi ve manevi olarak 7’den 70’e destekliyoruz. 7 yaşındaki çocuk kumbarasında biriktirdiği parayı Mehmetçik vakfına bağışlıyor, 70 yaşındaki emeklilerimiz emekli maaşlarını, esnafımız da aynı şekilde. Bugün de yine İl Müftülüğümüz öncülüğünde değerli hocalarımızla birlikte Afrin’deki şehitlerimiz ve şuanda kahramanca çarpışan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza, polisimize dualarımızı göndermek istedik. Biz insanoğlu hem madde hem de manayız. Dua çok önemli. Oradaki kahraman askerimize, polisimize ve oradaki diğer unsurlarımıza dualarımızı gönderdik mübarek Cuma akşamında.  Biz her daim orada çarpışan güvenlik güçlerimizin yanındayız. Allah onlara güç ve kuvvet versin. Allah Cumhurbaşkanımızın liderliği ve komutanlığında başlatılan ve sürdürülen bu operasyonda milletimiz ve devletimizi muzaffer eylesin.” diye konuştu.

(Kaynak: Gümüşhane Valiliği İnternet Sitesi)

 

image_print