GÜMÜŞHANE VALİSİ KAMURAN TAŞBİLEK'İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

24 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE VALİSİ KAMURAN TAŞBİLEK’İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Giriş Tarihi: 08 Eylül 2019 - 23:50

Son Güncelleme: 08 Eylül 2019 - 23:50

Gümüşhane Valisi Sayın Kamuran Taşbilek’in Yeni Eğitim Öğretim Yılı münasebetiyle yayımladıkları mesajları aşağıda sunulmaktadır:

“Değerli öğretmenlerimizin ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutluyor, çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni başarılara doğru koşmalarının heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için birinci şart eğitimdir. Milli Eğitim sistemimizin temeli olan; özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlere haiz, çağı anlayan ve dünya ile rekabet edebilecek bir bilgi boyutuna ulaşan ve bu noktada yarınlarımızı bugünden daha iyi hazırlayacak bireyler yetiştirilmesi hedefimizdir.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması amacıyla; eğitimciler, öğrenciler ve veliler olarak tüm imkanları, eğitim kalitesini daha ileriye taşımak için en iyi biçimde değerlendireceğimize yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm eğitim camiamızın ve sevgili öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutlar, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu önemli mesleği ifa ederken şehit ve gazi olan tüm öğretmenlerimizi, ülkemizin aydınlanmasına katkıda bulunan eğitim neferlerini şükran ve minnetle anıyorum.”

Kamuran TAŞBİLEK

Gümüşhane Valisi

image_print

HABERLER