GÜMÜŞHANE’DE 81 EMNİYET MENSUBUNA ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ VERİLDİ - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

19 Ağustos 2022 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE’DE 81 EMNİYET MENSUBUNA ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

Son Güncelleme :

20 Şubat 2018 - 20:46

Vali Okay Memiş tarafından Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğünde görevli toplam 81 personel üstün başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

Devlet Memurları Kanunun 122. Maddesine istinaden 3 defa başarı belgesi ile ödüllendirilen personelin Üstün Başarı Belgesi almaya hak kazanması sebebiyle İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda tören düzenlendi.

Törene katılan Gümüşhane Valisi Okay Memiş yaptığı konuşmada, Gümüşhane polisi ile gurur duyduğunu belirterek: “İlimiz asayiş olayları açısından en güvenli illerin başında gelmektedir. Bunda sizin kadar  ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın devletine, milletine ve kanunlara son derece bağlı olmasının payı büyüktür. Polislik mesleğinin zor olmasına rağmen yapmış olduğunuz görevlerden dolayı sizlere son derece minnettarım. Allah sizleri korusun” dedi.

İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş da yaptığı konuşmada, Sayın Vali tarafından personelinin üstün başarı belgesi ile ödüllendirmesinin çok anlamlı olduğunu belirterek: “Personelimiz zor ve zahmetli şartlarda görev ifa etmektedir. Sayın Valimiz tarafından başarılı personelimizin fark edilerek onları ödüllendirmiş olması personelimizin çocuklarına ve ailesine karşı onurlandırmış bulunmaktadır. Bu sebeple personelim adına Sayın Valimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu tarz ödüller personelimiz üzerinde pozitif katkıları olduğunu da görmekteyiz” şeklinde konuştu.

(Kaynak: Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bürosu – 20.02.2018)

 

image_print