GÜMÜŞHANE’DE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA HAKKI GÜNDÜZ ATANDI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

22 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE’DE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINA HAKKI GÜNDÜZ ATANDI

Giriş Tarihi: 09 Nisan 2019 - 10:37

Son Güncelleme: 09 Nisan 2019 - 10:37

31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde AK Parti’den Gümüşhane Belediye Meclis üyesi seçilen Hakkı Gündüz,  norm kadro yönetmeliği gereği meclis üyelerinden atanması gereken Belediye Başkan yardımcılığına atanarak bugün görevine başladı.

Hakkı Gündüz, başkan yardımcısı olarak göreve başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Hakkı Gündüz göreve başlaması sonrası ilk mesajını da sosyal medya hesabından vererek şunları söyledi:

“Gümüşhane Belediye Başkan Yardımcısı olarak bugün itibariyle göreve başlamış bulunmaktayım. Makamları onurlandıran kişilerdir düsturu ile Altın kalpli insanların şehri Gümüşhanemize hizmetkâr olacağız. Rabbim çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun inşallah.”

Norm kadro yönetmeliği gereği Gümüşhane Belediyesi’nin iki atanmış, bir de seçilmiş başkan yardımcısı olmak üzere üç başkan yardımcısı kadrosu bulunuyor.

Hakkı Gündüz’ün atandığı başkan yardımcılığı kadrosunu daha önce Yusuf Erdem yürütüyordu. 31 Mart seçimlerinde Yusuf Erdem seçime girmeyince görev süresi dolmuş oldu.

Gümüşhane Belediyesi’nin diğer başkan yardımcılıklarını ise uzun zamandan beri Şevki Aşkın ve Kubilay Bozalan yürütüyor.

Yeni görevinin Sayın Hakkı Gündüz’e ve Gümüşhane’ye hayırlı olmasını diliyoruz.

image_print

HABERLER