GÜMÜŞHANE'DE EĞİTİM GÜVENLİK TOPLANTISI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

16 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE'DE EĞİTİM GÜVENLİK TOPLANTISI

Giriş Tarihi: 04 Şubat 2020 - 19:57

Son Güncelleme: 04 Şubat 2020 - 19:57

Gümüşhane’de 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Güvenlik Toplantısı 4 Şubat 2020 Salı günü Vali Kamuran Taşbilek başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Vali Kamuran Taşbilek şunları söyledi:

“Eğitim öğretimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için kurumlarımızla birlikte, en üst düzeyde çaba göstermekteyiz. Söz konusu çocuklarımız olduğu için onların huzuru, sağlığı, kötü alışkanlıklardan korunması, olumsuz davranışlardan uzaklaşabilmeleri için okul dışında sıkça kullanılan mekanların çok sıkı bir şekilde denetlenmesine özen göstermekteyiz. Bu çalışmaları  velilerimizle, okul aile birliklerimizle sivil toplum kuruluşlarımız ve muhtarlarımızla birlikte yapıyoruz.  En büyük destekçimiz ve yardımcımız sizlersiniz. 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı ikinci döneminin çocuklarımız ve bütün eğitim camiamız için sağlık ve güzellik içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza öğretmen ve idarecilerimize, güvenlik güçlerimize, okul aile birliklerimize ve muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve bütün velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

KAYNAK: GÜMÜŞHANE VALİLİĞİ

image_print

HABERLER