Gümüşhaneli Hemşerimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın, Ercan Başkan İle Şehir Turu Yaptı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

24 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Gümüşhaneli Hemşerimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın, Ercan Başkan İle Şehir Turu Yaptı

Giriş Tarihi: 23 Mart 2024 - 22:22

Son Güncelleme: 23 Mart 2024 - 22:22

23,24 ve 25. Dönem AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Hemşerimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın, Gümüşhane’yi ziyaret ederek Belediye Başkanı Ercan Çimen ile hasret giderip beraberce şehir turu yaptılar.

Cuma namazını Kemaliye Camii’nde kılan Prof.Dr. Kemalettin Aydın, Cuma namazı sonrası Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen ile 15 Temmuz Zafer Meydanı, Atatürk Caddesi başta olmak üzere şehir içinde iş yelerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet etti, hasret giderdi.

Türkiye’nin sevilen sağlık otoritelerinden biri olan hemşerimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın’ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Çimen, şunları söyledi:

“Kemalettin Hocam bizim çok önemli bir değerimizdir.  Sadece Gümüşhane’nin değil, Türkiye ve dünyanın da tanıyıp sevdiği bir hemşerimiz. Kemalettin Hocam her zaman bizim için altın kıymetindedir. Varlığı Gümüşhanemiz için çok büyük bir zenginliktir. Yoğun işlerine rağmen Gümüşhane’yi ziyareti bize hem mutluluk, hem de güç, kuvvet vermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart seçimleri sonrasında, yeni dönemde de her zaman kapısını çalıp Gümüşhane’ye hizmet için değerli görüşlerini ve yardımlarını alacağız.”

Kaynak: Gümüşhane Belediyesi – 23.03.2024

image_print

HABERLER