GÜMÜŞHANE’NİN GÜVEN YÜZÜ İSMAİL AKÇAY YENİDEN BAŞKAN - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

3 Ağustos 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE’NİN GÜVEN YÜZÜ İSMAİL AKÇAY YENİDEN BAŞKAN

Son Güncelleme :

05 Nisan 2018 - 20:00

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası  (GTSO)  1 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirdiği 7 farklı meslek grubunun yer aldığı  genel organ seçimlerinin ardından  Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu seçimlerini de  05.04.2018 tarihinde tamamladı.

1 Nisan 2018 tarihinde Yargı gözetiminde gerçekleştirilen ve mevcut  Başkan İsmail Akçay  tarafından  hazırlanan tek liste ile gidilen  organ ve meclis seçiminin ardından,  5 Nisan 2018 tarihinde yargı gözetiminde yapılan seçimle  GTSO   Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu üyeleri de  belirlendi. İsmail Akçay yeniden GTSO Başkanı seçildi.

Yürütülen seçim süreci ve yeni oluşan yönetici listeleri  hakkında açıklama yapan GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay: “Daha önce yaptığım açıklamada  TSO’larda   seçimlerin  bir günde yapılıp bitmediğini, belirli süreç aldığını söylemiştik. Bu süreci de hayırlısı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu süreci tamamlamamızda Gümüşhane esnaf ve tüccarının bize gösterdiği güven ve  destek her türlü takdirin üzerindedir. Bizim bütün derdimiz şehrimize ve üyelerimize daha iyi ve kaliteli hizmet etmek. Bütün Gümüşhane esnaf ve tüccarına,  Torul ve Kürtün ilçelerimizin esnaf ve tüccarlarına ve seçim sürecinde bizleri yalnız bırakmayarak bizleri ziyaret eden ve arayarak iyi dileklerini ileten  başta   Bürokratlarımız olmak üzere  tüm  Gümüşhaneli hemşerilerime bir kez daha  teşekkürü bir borç biliyorum. Kurulduğumuz ilk günden itibaren Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın bugünki seviyesine gelmesinde  emek veren tüm yönetici ve çalışanlarımıza yaptıkları güzel hizmetlerden dolayı  teşekkür ediyorum. İnşallah oluşturduğumuz bu yeni kadro ile odamızın hizmet kalitesini çok daha üst seviyelere taşıyacağız. Yeni yönetimimizin de odamıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen   seçimler sonucunda yeni oluşan  yönetim  listeleri şu şekilde;

GTSO Yönetim Kurulu

İsmail AKÇAY (Yönetim Kurulu Başkanı )

Kamuran Gündüz (Yönetim Kurulu Başkan Yrd.)

Sebahattin UÇAR

Aydemir AYDIN

Korhan ÇUBUKÇU

GTSO Meclis  Üyeleri

Adem Köse ( Meclis Başkanı)

Şaban METİNTAŞ (Meclis Başkan Yrd.)

İsmail AKÇAY

Halit OKUR

Muammer GÜRMEN

Elbeyi GERGİN

Müjdat ŞİŞMAN

Tayyar DEMİREL

Arslan Murat AKÇAY

İsmail ŞEKER

Mesut ÇİMEN

Göktürk ARTUN

Kamuran GÜNDÜZ

Sebahattin UÇAR

Aydemir AYDIN

Korhan ÇUBUKÇU

GTSO Disiplin Kurulu

Zekai ARAZ (Disiplin Kurulu Bşk.)

Münir DORUK

Aytekin  AKÇAY

Ahmet ÖZDEMİR

Nizamettin  KAYACI

Ömer ÇELİK

GTSO Yüksek İstişare Kurulu

Muharrem  BOZKIR

Nurcan ÖZDEMİR

Aysun DALĞIÇ

Bahri COŞKUN

A.Güngör   ÜÇÜNCÜOĞLU

Bayram KARABULUT

Kemal ARAZ

Muammer  CANLI

Numan  KARA

Alper  Celil  VARAN

image_print