Gümüşhane'nin tamamında çarşamba günü (yarın) okullara kar tatili verildi - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

15 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Gümüşhane’nin tamamında çarşamba günü (yarın) okullara kar tatili verildi

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2022 - 20:03

Son Güncelleme: 18 Ocak 2022 - 20:08

Gümüşhane Valiliği yaptığı duyuru ile yoğun kar yağışı, kuvvetli buzlanma ve don olayının sağlık, ulaşım v.b. olumsuz etkilerinin olabileceği nedeniyle 19 Ocak 2022 çarşamba günü (yarın) bir gün süreyle Gümüşhane ilinin tamamında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı her derece ve türdeki resmi, özel, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin 1 bir gün süre ile tatil edildiğini duruyurdu.

Gümüşhane Valiliği’nden yapılan duyuru şöyledir:

“İl genelinde yoğun kar yağışı, kuvvetli buzlanma ve don olayının sağlık, ulaşım v.b. olumsuz etkilerinin olabileceği değerlendirildiğinden ilimizin tamamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her derece ve türdeki resmi, özel, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, 19.01.2022 Çarşamba günü bir gün süre ile tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli de belirtilen günde idari izinli sayılacaktır. Yoğun buzlanmadan dolayı trafiğe çıkacak değerli vatandaşlarımızın dikkatli olmaları büyük önem arz etmektedir.”

Kaynak: Gümüşhane Valiliği Basın Müdürlüğü – 19.01.2022

image_print

HABERLER