İSTANBUL GÜDEF’TEN ÇOK ÖNEMLİ TOPLANTI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

18 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

İSTANBUL GÜDEF’TEN ÇOK ÖNEMLİ TOPLANTI

Giriş Tarihi: 04 Kasım 2016 - 21:37

Son Güncelleme: 04 Kasım 2016 - 22:05

 

“İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu” tarafından 19 Kasım 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Gümüşhane için çok önemli bir toplantı düzenlenecek.

GÜDEF Genel Başkanı Tahsin Söğüt, toplantı ile ilgili olarak  şu açıklamayı yaptı:

“GÜDEF’in bir misyonu olarak hem ülkemizin, hem de ilimiz Gümüşhane’nin gündemini değerlendirmek üzere Gümüşhaneli Bürokrat, siyaset ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerini İstanbul’da düzenleyeceğimiz toplantıya davet ettik.

19 Kasım 2016 Cumartesi günü yapacağımız toplantının Gümüşhane ayağında Sayın Valimiz, Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Belediye Başkanımız, ilçelerimizin Sayın kaymakamları ve Belediye başkanları olacak.

Ankara ayağından ise, Sayın Bakanımızı ve Sayın Eski Bakanlarımızı davet ettik. Yine bürokratlarımızı davet ettik.  Hem Ankara, hem de İstanbul’da iş adamlarımız da toplantımız davetlidir.

Bu toplantımızda; 15 Temmuz darbe girişimi başta olmak üzere, ülkemizi ve ilimizi ilgilendiren konular ele alınacak. Gümüşhane ile ilgili olarak yeni Teşvik çalışmaları da önemli konu başlıklardan biridir. Yani özetlersek; ülkemiz ve Gümüşhane adına çok güzel ve kapsamlı bir toplantı olacak.”

 

 

 

image_print

HABERLER