GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

MERAL AKŞENER GÜMÜŞHANELİLERDEN CANLI’YA DESTEK İSTEDİ

MERAL AKŞENER GÜMÜŞHANELİLERDEN CANLI’YA DESTEK İSTEDİ
283 views
12 Mart 2019 - 21:34

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 12 Mart 2019 Salı günü Trabzon mitinginin ardından karayoluyla Erzurum’a giderken Gümüşhane’ye uğradı.

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş ve Belediye Başkan Adayı Mustafa Canlı’nın daveti üzerine Gümüşhane’ye gelen Genel Başkan Meral Akşener’i Gümüşhane’ye girişinde İl Başkanı Ali Ateş, İYİ Parti Gümüşhane Belediye Başkan adayı Mustafa Canlı ve partililer karşıladı.

Akşener Gümüşhane’de İYİ Parti İl binasında yaptığı konuşmada Mustafa Canlı’ya kefil olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Mustafa Canlı burada belediye başkanlığı yaptı. Sonra milletvekili seçildi. En küçük bir haramın cebine girmediğini, kursağından geçmediğini biliyorsunuz. Çok büyük bir güçle mücadele ediyor. Büyük bir para gücüyle, burayı bırakmamak için direnen bir güçle mücadele ediyor. Buradaki adaylarla rekabet etmiyor. Gümüşhanelilerden Mustafa Canlı’ya destek istiyorum. Biz elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ben, Mustafa Canlı’nın her bir davranışına, her şeyine kefilim. Mustafa Canlı’nın işi zor ama çok iyi çalışıyor. İnşallah gayret ondan tevfik Allah’tan olacak diye düşünüyorum.”

Akşener daha sonra Erzurum’a gitmek üzere Gümüşhane’den ayrıldı.

image_print
KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.